Doorgaan naar artikel

ThirtyTwo Atmosphere 26/27

Een tapered directional die zweeft in poeder en knalt op de piste.


Normale prijs €629,95
Tijdelijk niet leverbaar

  • ✔️ Freeride snowboard voor poeder en off-piste lijnen
  • ✔️ Directionele shape met veel float en controle
  • ✔️ Geschikt voor gevorderde riders die graag buiten de piste rijden
  • GearFreak - ThirtyTwo Atmosphere - 26/27 - Multicolor
  • 150
  • 154
  • 158
  • 162

14 dagen bedenktijd

Retourneren of omruilen? Geen probleem.

Gratis verzonden in NL

Alle verzendtarieven

4,8 op Google · 112 reviewsSki- en snowboardshop in Valkenburg sinds 1996
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Apple Pay
  • Bancontact
GearFreak - ThirtyTwo Atmosphere - 26/27 - Multicolor
Atmosphere

ThirtyTwo

Atmosphere

Snowboard · Freeride

De ThirtyTwo Atmosphere is een tapered directional board, ontworpen om door poeder te zweven en daarna over de pistes van het skigebied door te rijden.

Lees meer Lees minder

Voor wie
Voor riders die verse sneeuw opzoeken en dezelfde dag ook de piste willen rijden. ThirtyTwo zet de Atmosphere op flex 6 van 10 op de eigen schaal en omschrijft het profiel als directional camber en rocker.

Vorm en profiel
Tapered directional betekent dat de staart smaller is dan de neus. ThirtyTwo koos die vorm om het board in poeder te laten drijven, en combineert hem met een profiel dat op vooruit rijden is gericht.

Wat zit erbij
Het snowboard. Bindingen en schoenen zitten er niet bij.

Maat kiezen
De Atmosphere is er in 150, 154, 158 en 162, zonder W-maten. In de maattabel staat per lengte de effectieve kantlengte, de breedte onder je voeten en de sidecut-radius. Twijfel je, app ons.

GearFreak - ThirtyTwo Atmosphere - 26/27 - Multicolor
GearFreak - ThirtyTwo Atmosphere - 26/27 - Multicolor

Techniek & constructie

Tapered directional shape

De vorm die ThirtyTwo koos om het board door poeder te laten zweven.

Directional camber en rocker

Een profiel dat op vooruit rijden is gericht, van poeder tot piste.

Flex 6 op 10

Op de schaal van ThirtyTwo het midden tussen zacht en stijf.

Specificaties & maten

Merk
ThirtyTwo
Model
Atmosphere
Seizoen
26/27
Serie
Atmosphere
Categorie
Snowboards
Maten
150, 154, 158, 162
Maat150154158162
Contactlengte (cm)103,6106,8110,0113,2
Effectieve kantlengte (cm)113116119122
Neuslengte (cm)27,728,128,528,9
Staartlengte (cm)18,719,119,519,9
Breedte onder voorste voet (cm)26,4126,7827,2327,67
Breedte onder achterste voet (cm)25,9626,3426,7827,22
Neusbreedte (cm)30,1530,6831,2031,73
Staartbreedte (cm)28,5529,0829,6030,13
Sidecut-radius (m)7,27,47,67,8

Waarden volgens de maattabel van ThirtyTwo. Flex 6/10 op de ThirtyTwo-schaal.

Twijfel je?
Wij helpen je kiezen.

In Valkenburg naast Leiden, of in Hindeloopen.

Instructeur van GearFreakApp een rider

4,8 op Google · 112 reviews

  • Advies van ons team Maat of model niet zeker? Vraag het vooraf, of ruil achteraf om.
  • 14 dagen bedenktijd Retourneren of omruilen? Geen probleem.
  • Garantie regelen wij Met het merk, jij hoeft niet te bellen. Slijpen, waxen en afstellen doen we zelf.
  • Winkel sinds 1996 Ski en snowboard, verkoop en verhuur, met eigen werkplaats.

Klantbeoordelingen

5,0

Gloednieuw in de 26/27-lijn: de eerste review is al binnen.

5,0 voor de Atmosphere 26/27 op de ThirtyTwo-site, uit 1 review.

Wil jij de nieuwe Atmosphere beoordelen?

Veelgestelde vragen

Welke lengte Atmosphere kies ik?
De Atmosphere komt in 150, 154, 158 en 162. In de maattabel staat per lengte de effectieve kantlengte, de breedte onder je voorste en achterste voet en de sidecut-radius. Kom je er niet uit, app ons met je lengte, je gewicht en je schoenmaat.
Zitten er bindingen bij de Atmosphere?
Nee, je koopt het snowboard los. Bindingen en schoenen bestel je er apart bij.
Is de Atmosphere ook op de piste te rijden?
Ja. ThirtyTwo heeft de Atmosphere ontworpen om door poeder te zweven en daarna over de pistes van het skigebied door te rijden.
Is er een wide-uitvoering van de Atmosphere?
Nee. De Atmosphere komt in vier lengtes zonder W-maat. In de maattabel zie je per lengte de breedte onder je voeten.
Ski Black Crows

GearFreak

Experience our expertise

Drawer Title
vergelijkbare producten

Snelle vraag? Wij zijn er.

Stel je vraag Direct via WhatsApp