Doorgaan naar artikel

ThirtyTwo Volcom BYH Youth 26/27

Een speels park-board voor de riders van de toekomst.


Normale prijs €349,95

  • ✔️ Park-board voor progressie
  • ✔️ Speelse flex 3/10
  • ✔️ Volcom Big Youth Happening, maten 125-145
  • GearFreak - ThirtyTwo Volcom BYH Youth - 26/27 - Multicolor
  • 125
  • 130
  • 135
  • 140
  • 145

14 dagen bedenktijd

Retourneren of omruilen? Geen probleem.

Gratis verzonden in NL

Alle verzendtarieven

4,8 op Google · 112 reviewsSki- en snowboardshop in Valkenburg sinds 1996
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Apple Pay
  • Bancontact
GearFreak - ThirtyTwo Volcom BYH Youth - 26/27 - Multicolor
Volcom BYH Youth

ThirtyTwo

Volcom BYH Youth

Snowboard · Kinderen

De ThirtyTwo Volcom BYH Youth komt voort uit Big Youth Happening, de beweging van Volcom rond de riders van de toekomst. Het board is daar ook voor gemaakt: een park-board voor progressie, met een speelse flex en goede materialen.

Lees meer Lees minder

ThirtyTwo geeft dit board flex 3 op 10, het zachte eind van hun schaal. De referentiestance staat 20 mm naar achteren, en de sidecut loopt van 6,0 m bij de 125 tot 7,2 m bij de 145.

Voor wie
Voor jonge riders die in het park willen beginnen of doorgroeien.

Wat erbij zit
Alleen het snowboard. Bindingen en boots zitten er niet bij.

Niet voor jou als
Je kind al een stijver board wil om harder mee te rijden. Kijk dan naar de T32M Youth.

Maat kiezen
Het board is er in 125, 130, 135, 140 en 145 cm. In de maattabel staan de maten per lengte. Twijfel je, app ons.

Techniek & constructie

Park-board voor progressie

Gebouwd om stap voor stap beter te worden in het park.

Speelse flex 3/10

Zacht en makkelijk te sturen, gekozen voor progressie.

Stance 20 mm naar achteren

De referentiestance staat 20 mm achter het midden, met meer board voor je uit.

Specificaties & maten

Merk
ThirtyTwo
Model
Volcom BYH
Seizoen
26/27
Serie
Volcom BYH Youth
Categorie
Snowboards
Maten
125, 130, 135, 140, 145
Maat (cm)125130135140145
Contactlengte (cm)87,291,696,0100,4104,8
Effectieve kantlengte (cm)9398102106111
Noselengte (cm)18,919,219,519,820,1
Taillengte (cm)18,919,219,519,820,1
Breedte onder voorste voet (cm)23,7424,0724,4124,7425,07
Breedte onder achterste voet (cm)24,0324,3624,6925,0325,36
Nosebreedte (cm)26,5727,0427,527,9628,43
Tailbreedte (cm)26,5727,0427,527,9628,43
Sidecut (m)6,06,36,66,97,2
Referentiestance (cm)42,044,046,048,050,0
Setback (mm)2020202020

Maten volgens de maattabel van ThirtyTwo. Flex 3/10 op de ThirtyTwo-schaal.

Twijfel je?
Wij helpen je kiezen.

In Valkenburg naast Leiden, of in Hindeloopen.

Instructeur van GearFreakApp een rider

4,8 op Google · 112 reviews

  • Advies van ons team Maat of model niet zeker? Vraag het vooraf, of ruil achteraf om.
  • 14 dagen bedenktijd Retourneren of omruilen? Geen probleem.
  • Garantie regelen wij Met het merk, jij hoeft niet te bellen. Slijpen, waxen en afstellen doen we zelf.
  • Winkel sinds 1996 Ski en snowboard, verkoop en verhuur, met eigen werkplaats.

Klantbeoordelingen

Nieuw in de 26/27-lijn, nog niet beoordeeld.

Wil jij de eerste zijn die deze beoordeelt?

Veelgestelde vragen

Welke lengte kies ik?
De Volcom BYH Youth is er in 125, 130, 135, 140 en 145 cm. In de maattabel staan per lengte de effectieve kantlengte, de breedtes, de sidecut en de referentiestance. Twijfel je, app ons.
Wat zit erbij?
Alleen het snowboard. Bindingen en boots zitten er niet bij.
Hoe stijf is dit board?
ThirtyTwo geeft de BYH Youth flex 3 op 10: een speelse flex, gekozen voor progressie in het park.
Ski Black Crows

GearFreak

Experience our expertise

Drawer Title
vergelijkbare producten

Snelle vraag? Wij zijn er.

Stel je vraag Direct via WhatsApp